Юні ірпінські спортсмени у фінальних змаганнях здобули Малий Кубок України з футболу

244

Додому зі змагань повернулися юні спортсмени команди “Дитячої футбольної академії”. На залізничному вокзалі в Києві фіналістів Кубка України зустріли радісні батьки.Юні ірпінські спортсмени у фінальних змаганнях здобули Малий Кубок України з футболу

23 листопада у Чорноморську (Одеська область) завершилися фінальні ігри Кубка України з футболу серед юнаків 2008-2009 р. н. (U-10). У змаганнях брали участь і наші земляки.

У півфіналі підопічні Романа Коршакова зустрічалися з командою ДЮСШ із селища Окни (Одещина). У видовищному поєдинку ірпінці на останніх хвилинах вирвали у суперників перемогу.Юні ірпінські спортсмени у фінальних змаганнях здобули Малий Кубок України з футболу

Але у головному матчі турніру за золоті нагороди суперниками нашої команди були футболісти ФСК «Іллічівець-08», які більш досвідчені за класом. На жаль, здолати їх не вдалося.

У підсумку юні вихованці “Дитячої футбольної академії” повернулися до Ірпеня з Малим Кубком України та особистими призами. Сподіватимемося на нові здобутки і радісні перемоги.

Джерело: irpinsport.org.ua