Юна фехтувальниця Марія Колеснікова з Ірпеня виборола бронзу на всеукраїнських змаганнях (фото)

42

Юна фехтувальниця Марія Колеснікова з Ірпеня виборола бронзову перемогу серед учасників 2011 року народження і молодше. Дівчина увійшла до трійки переможців відкритих всеукраїнських змагань Національної дитячої ліги ім. В Миронюка із фехтування на шаблях з-поміж 115 дітей із п’яти регіонів України.

Достойні результати показали й інші юні спортсмени з Ірпеня:

Аліса Амборцумова – 7-ме місце,

Олександра Коссе – 8-ме місце,

Стефанія Іванишина – 13-те місце,

Віталій Гавриленко – 15-те І

ван Корженевський – 23-тє місце.

Зауважимо, що дитяча ліга проходила у столиці на базі Центрального спортивного клубу Збройних сил України.Марія є вихованкою ірпінського фехтувального клубу “Вершина”.

Сергій Шапошников, тренер фехтувального клубу привітав переможців на своїй сторінці у Фейсбук:

Бронзову нагороду здобула вихованця Ірпінського фехтувального клубу ВЕРШИНА на сьогоднішних Всеукраїнських змаганнях шаблисток, м. Київ Дитяча ліга 10- 13 ім Миронюка, Колесніков Марічка у віковій категорії 2011 р. н та молодше!!!!! Сьоме місце у цій категорії стала наша учениця Амборцумова Аліса. У віковій категорії 2009- 2010 Коссе Олександра восьме місце та Іванишина Стефанія стала треинадцятою!!!

У змаганнях хлопців тільки два наших маленьких спортсмена змагалися вчора, Гавриленко Віталій зайняв 15 місце та Корженевський Іван 23 місце. Вітаю всіх вихованців нашого клубу за виступ у турнірі!!!! Ви вже чемпіони! Та особиста подяка за бронзову медаль яку здобула Колеснікова Марічка!!!!!! Наступних вдалих виступів та перемог!!!!!!