В Ірпені жіноча збірна України з рахунком 4:1 перемогла команду Азербайджану

187

14 березня на ірпінському стадіоні “Чемпіон” закінчився футбольний матч між жіночими збірними України та Азербайджану (U-19). У запеклому протистоянні наші землячки здобули впевнену перемогу — 4:1.

Хоча зустріч між командами мала статус товариської, проте невпинна боротьба за м’яч точилася на кожному клаптику футбольного поля. Гравці не жаліли ні себе, ні суперниць, демонструючи свою майстерність.В Ірпені жіноча збірна України з рахунком 4:1 перемогла команду Азербайджану

Шалений темп, який запропонували українки на початку гри, примусив азербайджанок робити помилки. Тому вже на 4 хвилині матчу наші землячки повели у рахунку — голом у ворота суперниць з кутового відзначилася Марія Колещук.

Під натиском атак збірної України на 15 хвилині представниці Азербайджану знову змушені були капітулювати. Прикра помилка у захисті завершилася точним ударом Ніколь Козлової — 2:0.В Ірпені жіноча збірна України з рахунком 4:1 перемогла команду Азербайджану

Хоча темп гри після забитого м’яча дещо спав, але українки все одно тиснули своїх суперниць, майстерно відбиваючи їхні атаки та переходячи у контрнаступ.

І зусилля наших футболісток не були марними. На 27 хвилині вони здобули право на кутовий. Після вдалого навісу та пробиття головою м’яч потрапив у перекладину.В Ірпені жіноча збірна України з рахунком 4:1 перемогла команду Азербайджану

Але українки не розгубилися: завдяки комбінації Ніколь Козлова майстерно переправила “круглого” у ворота азербайджанок, записавши до свого активу дубль.

На жаль, наприкінці першого тайму нашим гостям вдалося відквитати один м’яч після штрафного удару. Проте на перерву українки пішли у піднесеному настрої, відчуваючи суттєву перевагу як по грі, так і в рахунку.В Ірпені жіноча збірна України з рахунком 4:1 перемогла команду Азербайджану

І в другому таймі вони це довели, демонструючи чудовий футбол: флангові прориви, багатоходові комбінації, силова боротьба. Також вправно свої ворота захищала наш голкіпер, рятуючи команду від пропущених голів.

Запекле протистояння не обійшлося без травм. Після одного з гострих моментів нашу футболістку каретою медичної допомоги доправили до лікарні, щоб поставити точний діагноз.В Ірпені жіноча збірна України з рахунком 4:1 перемогла команду Азербайджану

Завдяки активній грі збірної України на 75 хвилині азербайджанки вчергове припустилися помилки. Знову ж після подачі кутового у їхні ворота влетів автогол, який і визначив остаточний рахунок матчу — 4:1.

Вітаємо наших землячок з перемогою! Прикро, що мало вболівальників зібралося на трибунах стадіону. Напевне, не було належної інформаційної підтримки на рівні міста.

Незважаючи на міжнародний рівень змагань, міське керівництво теж не прибуло привітати спортсменів. Чекаємо на другу зустріч між командами, яка розпочнеться 17 березня о 12:00.