“УДФСУ” (Ірпінь) — “Тернопіль-Педуніверситет”: футбольна фортуна відвернулася від наших земляків

424

15 листопада в Ірпені пройшов перенесений матч третього туру чемпіонату студентської ліги України з футболу між командами “УДФСУ” (Ірпінь) та “Тернопіль-Педуніверситет”.

Гра розпочалася доволі активно. Обидві команди старалися якнайшвидше досягти успіху на футбольному полі. Уже на 11 хвилині зустрічі капітан тернопольців Артур Дорі прорвав оборону суперника та потужним ударом надіслав м’яча у ворота ірпінців.

У другому таймі у гостей спочатку відзначився Андрій Різник, який вийшов сам на сам з нашим голкіпером Артуром Хімічем. А третій м’яч після подачі кутового забив Дмитро Стриєшин.“УДФСУ” (Ірпінь) — “Тернопіль-Педуніверситет”: футбольна фортуна відвернулася від наших земляків

Варто зазначити, що у господарів поля теж було чимало можливостей відзначитися у грі. На жаль, того дня футбольна фортуна від нас відвернулася. У підсумку прикрий програш з рахунком 3:0.

Команда “УДФСУ” після цієї поразки посідає останню сходинку турнірної таблиці студентського чемпіонату. До зимової перерви ірпінці проведуть ще одну зустріч у Чернівцях.

Джерело: irpinsport.org.ua