У чемпіонаті БОТГ ірпінський “Чемпіон” поступився немішаєвській “Хортиці”

134

3 вересня в Ірпені у матчі 16 туру Бучанської об’єднаної територіальної громади з футболу ірпінський “Чемпіон” з рахунком 2:3 поступився немішаєвській “Хортиці”.

Відлік м’ячам на футбольному полі розпочався на 10 хвилині — стрімку атаку завершив ірпінець Василь Троцько. Але не минуло й хвилини часу, як гравці “Хортиці” зрівняли рахунок. Гол у свій актив записав Максим Лавренчук.

За 13 хвилин наші земляки знову вирвалися вперед. Півзахисник Євген Кармаліта по 35-метровій траекторії закинув м’яча за комірець воротарю суперників. З таким прийнятним для себе рахунком наші земляки пішли на перерву.

У другому таймі в обох команд були чудові шанси на взяття воріт. Але більше все ж пощастило гостям. Так, Денис Салюк спочатку зрівнює рахунок — 2:2. А вже згодом виводить свою команду вперед.

На даний час у турнірній таблиці БОТГ ірпінський “Чемпіон” із 29 очками поділяє третю сходинку з командою “Буча — 03”.

Джерело: irpinsport.org.ua