У Бучі українська збірна U-18 зазнала поразки

169

У неділю, 12 листопада, юнацька збірна України у другому товариському матчі, що проходив на бучанському стадіоні “Ювілейний” з мінімальним рахунком 2:3 поступилася своїм одноліткам з Данії.

Друга гра української та данської команд, незважаючи на примхи природи: ні на дощ, ні на сніг, знову порадувала глядачів блискуче забитими голами, неймовірними емоціями та інтригами.

12 листопада на бучанському стадіоні “Ювілейний” відбувся видовищний футбольний матч між молодіжними збірними України і Данії

В обох збірних змінився склад футболістів. За збірну України грали: Мейхер – Снурніцин, Приходько, Супряга (Холод, 46), Ващишин (Криськів, 83), Цитаїшвілі (Шевцов, 46), Ісаєнко (Титаєвськй, 83), Малишкін, Долгов, Духан (Кащук, 46), Харжевський (к) (Панчишин, 46)

За команду Данії: Хермансен – Ольсен (Сері, 88), Лет (к), Кліттен, Мадсен, Хвідт (Хауснер, 75), Егелунд (Гудман, 90+2), Єнсен (Дамсгорд, 46), Коструп (Туе, 46), Хьог (Йоргенсен, 75), Бертельсен.

Українські футболісти активно розпочали другий футбольний матч. На 10-й хвилині після подачі зі штрафного Максим Духан влучно пробив у кут воріт суперників, що змусило останніх активізуватися.

На 37-й хвилині гри данці влучними передачами МадсенаЕгелунда Хьога вирівняли рахунок.

Другий гол перед завершенням першого тайму після точної передачі Егелунда знову забив Хьог.

Гравці обох команд припускалися помилок.

Після низки замін українська збірна другий тайм знову розпочала доволі активно. Крім того, “синьо-жовтим” вдалося тримати м’яч і проводити швидкі атаки. Щоправда, втілити свою перевагу у гол до середини другої половини зустрічі в українців не виходило.

Коли здавалося, що другий поєдинок завершиться з таким же рахунком, як і перша зустріч команд (2:2), прикрої помилки припустився воротар української збірної Ярослав Мейхер, який на 81-й хвилині, перериваючи передачу суперника Ольсена, відправив м’яч у власні ворота.

До честі української збірної, навіть залишившись у меншості після вилучення Долгова, вони до останнього намагалися змінити рахунок, але під час другої гри фортуна була на боці гостей.

Українські футболісти зазнали поразки

У товариському матчі Україна U-18 – Данія U-18 голи забили: Духан (10), Ісаєнко (68) – Хьог (37, 45),  Ольсен (81), отримали попередження : Панчишин (47), Долгов (61, 86), Кліттен (65), був вилученим із гри: Долгов (86, друге попередження).