Старт турніру пам’яті Баннікова: Україна переграла Естонію з рахунком 3:1

194
Старт турніру пам'яті Баннікова

У стартовому футбольному матчі Міжнародного турніру пам’яті Віктора Баннікова, який відбувся 16 серпня у Бучі на стадіоні “Ювілейний”, збірна України з рахунком 3:1 вирвала перемогу в своїх однолітків із Естонії.

Хоча українці досить потужно розпочали гру, але вже на 5 хвилині першим м’яч влетів саме до наших воріт. Незаважачи на цю прикру помилку, вони продовжували створювати гольові моменти. Але, на жаль, підводила їх реалізація.

Нарешті на 15 хвилині щастя усміхнулося гравцям збірної України — завдяки захиснику Алану Ауссі вдалося вирівняти рахунок. А вже у другому таймі двома голами у ворота суперників відзначився Вікентій Волошин — на 42 та 47 хвилинах (останній — з пенальті).

Українці могли забити й більше м’ячів, але естонців виручав їхній голкіпер. Він відбив й пенальті, яке намагався реалізувати Ярослав Надольський.

Сьогодні, о 17:00, на стадіоні “Ювілейний” у фубольному двобої зійдуться наші гравці та представники Грузії, які попередньо з рахунком 4:0 здолали своїх однолітків з Білорусі. Запрошуємо вболівальників підтримати збірну України.