Спортивні орієнтувальники Київщини здобули на чемпіонаті України 27 нагород різного ґатунку

248

Із 15 по 18 лютого на Сумщині проходив командний чемпіонат України з орієнтування на лижах. У загальному заліку збірна Київщини, яка на 70% складається з вихованців Ірпінської ДЮСШ, посіла друге місце. Перше — у команди Києва, третє — Чернігівщини.

Загалом на змагання зібралося 187 спортсменів із 10 регіонів нашої країни, які увійшли до складів 19 команд. На лижних трасах точилася безкомпромісна боротьба, орієнтувальники пройшли важкі випробування.

Збірну Київщини представляли одразу дві команди. До складу першої увійшли досвідчені та титуловані спортсмени, а друга стала своєрідним “випробувальним майданчиком” для юних та обдарованих спортсменів. Програма змагань складалася із трьох дистанцій: довгої, естафетної та спринтерської гонок.Спортивні орієнтувальники Київщини здобули на чемпіонаті України 27 нагород різного ґатунку

У перший день розіграли комплекти нагород на довгих дистанціях з масового старту. У підсумку — 12 нагород. Золоті медалі у скарбничку збірної поклали Тетяна Петруняк, Дмитро Набока, Юлія Трохимчук; срібні — Анастасія Маглич, Ірина Матвеєва, Владислава Сєрікова, Ілля Машков, Дмитро Куцан; бронзові — Артем Князєв-Шевчук, Світлана Кобець, Віталій Гичко.

Окремо потрібно зупинитися на виступі одного з лідерів нашої команди — майстра спорту України Віталія Гичка. Бронзова нагорода, яку він виборов, — дійсно на вагу золота.

Адже на 12-кілометровій дистанції він лише 30 секундами у запеклій боротьбі поступився лідерам вітчизняної збірної, які тиждень тому повернулися з чемпіонату світу.

Другий день подарував нові перемоги на естафетних дистанціях. Кошик нашої команди поповнили п’ять нагород. З них три золоті (Ірина Матвеєва — Владислава Серікова — Тетяна Петруняк, Михайло Татарніков — Серафім Ковальчук — Данило Головач, Олег Мучак — Денис Войтанік — Станіслав Поляниця); одна срібна (Артем Князєв-Шевчук — Ілля Машков — Тимофій Теремецький); одна бронзова (Віталій Савчук — Ігор Гощенко — Дмитро Набока).Спортивні орієнтувальники Київщини здобули на чемпіонаті України 27 нагород різного ґатунку

Справжньою героїнею стала зовсім юна спортсменка Тетяна Петруняк, яка першою в Україні серед своїх ровесників виконала норматив 1-го дорослого розряду.

Третій день був коротким, але не менш напруженим. Спринтерська дистанція, де найменша помилка може виявитися фатальною, вимагала від спортсменів максимальної концентрації уваги та високих швидкостей.

На ній представники Київщини здобули 10 нагород. З них золоті — Тетяна Петруняк, Юлія Трохимчук, Дмитро Набока, Ілля Машков; срібні — Анастасія Маглич, Олег Мучак, Дмитро Куцан; бронзові — Данило Головач, Тимофій Теремецький, Денис Войтанік.

Загалом орієнтувальники нашої області вибороли 27 нагород (10 золотих, 10 срібних та 7 бронзових). Особливої уваги заслуговує виступ Тетяни Петруняк, яка стала абсолютною чемпіонкою України, виборовши 3 золоті нагороди на трьох дистанціях!

Щиро вітаємо ірпінських орієнтувальників та їх тренерів з чудовим виступом на змаганнях та бажаємо нових перемог!

Джерело: Ірпінська ДЮСШ