Переможцями “Фестивалю волейболу”, що проходив у Ірпені, стали наші земляки

481

10 березня в Ірпінській ДЮСШ пройшли фінальні матчі серед команд аматорів та першої волейбольної ліги нашого регіону в рамках “Фестивалю волейболу”.

Волейбольні баталії за Кубок Григорія Славінського тривали протягом місяця. Вони запам’яталися глядачам запеклою боротьбою та справжнім спортивним азартом.Переможцями “Фестивалю волейболу”, що проходив у Ірпені, стали наші земляки

Цього року чемпіонат зібрав 17 команд нашого регіону та Києва. У фінальному матчі аматорів зустрілися волейболісти Ірпінської ДЮСШ та ВК “Студенти”.

У напруженому та видовищному поєдинку перемогу на тай-брейку вирвали гравці спортивної школи. Третє місце посіла команда “Ірпінь-2”.Переможцями “Фестивалю волейболу”, що проходив у Ірпені, стали наші земляки

У волейбольному турнірі серед команд першої ліги переможцем фінального двобою став клуб “Ірпінь”, який здолав своїх досвідчених земляків із “Престижу” в трьох партіях — 25:17, 25:18 та 27:25.

Поразка у цій грі посунула волейболістів “Престижу” на третє місце, пропустивши таким чином команду “УКРПАТЕНТ” на другу сходинку.

Джерело: irpinsport.org.ua