На “Кубку школи спорту” в Києві ірпінські тхеквондисти здобули 8 нагород

323

У Києві в Національному університеті фізичного виховання та спорту пройшли змагання з тхеквондо серед юнаків та дівчат на “Кубок школи спорту”. Вихованці досвідченого ірпінського тренера Романа Страховського здобули 8 нагород різного гатунку.На “Кубку школи спорту” в Києві ірпінські тхеквондисти здобули 8 нагород

Участь у турнірі взяли команди з різних куточків України, Білорусії, Молдови та Румунії. Наші юнаки та дівчата показали чудові результати.На “Кубку школи спорту” в Києві ірпінські тхеквондисти здобули 8 нагород

Так, золоті медалі до ірпінської скарбнички поклали Ярослава Огійчук (юніори до 55 кг) та Марта Бугрій (кадети до 55 кг).На “Кубку школи спорту” в Києві ірпінські тхеквондисти здобули 8 нагород

На “Кубку школи спорту” в Києві ірпінські тхеквондисти здобули 8 нагородСрібні нагороди виграли Ксенія Шарова (юначки до 36 кг), Ілля Бучченко (юніори до 55 кг), Артур Янгаличев (юнаки до 33 кг), Віктор Линок (кадети до 41 кг), Максим Приймак (кадети до 37 кг).На “Кубку школи спорту” в Києві ірпінські тхеквондисти здобули 8 нагород

На “Кубку школи спорту” в Києві ірпінські тхеквондисти здобули 8 нагородБронзова медаль — на рахунку в Данила Неретіна.На “Кубку школи спорту” в Києві ірпінські тхеквондисти здобули 8 нагород

Бажаємо юним ірпінським тхеквондистам нових перемог на спортивних аренах.