На чемпіонаті Європи з тхеквондо ірпінці здобули стартові перемоги

176

У Софії (Болгарія) закінчився чемпіонат Європи з тхеквондо в олімпійських вагових категоріях, у якому брали участь й ірпінські спортсмени. Загалом збірна команда України здобула на цих змаганнях дві бронзові нагороди — відзначилися Михайло Шелест та Ірина Ромолданова.

У перший день змагань наш земляк Ігор Поєдинок (до 58 кг) переміг українця Тараса Мальченка (Запорізька область) — 11-10. Але у другому бої з молдавським спортсменом ірпінець програв Вадиму Димитрову — 7-4.

А у ваговій категорії до 68 кг Олексій Мостовий, який на цьому чемпіонаті дебютував за збірну України, у першому двобої з рахунком 14-7 переміг спортсмена з Чехії. Проте у другому протистоянні ірпінець поступився супернику з Болгарії (16-3), який став срібним призером европейської першості.

Джерело: irpinsport.org.ua