Ірпінські орієнтувальники ДЮСШ — чемпіони України!

295

Із 29 березня по 1 квітня у Трускавці відбулися грандіозні змагання зі спортивного орієнтування. Представники Ірпінської ДЮСШ стали чемпіонами України.

У рамках проекту О-Весна провели одразу чотири заходи: світові рангові змагання Міжнародної федерації спортивного орієнтування, чемпіонат України серед юнаків, юніорів, ветеранів, Кубок України та всеукраїнські змагання серед команд ДЮСШ та позашкільних закладів.

У змаганнях узяли участь 669 спортсменів із 23 областей України. А також прибули представники із семи країн світу — Білорусі, Бельгії, Великобританії, Естонії, Молдови, Норвегії, Турції.Ірпінські орієнтувальники ДЮСШ — чемпіони України!

Київщина була представлена двома командами — Ірпінська ДЮСШ та Київська обласна спортивна школа. Нагороди розіграли на чотирьох дистанціях: надкоротка, подовжена, середня та скорочена.

У перший день змагання проходили у центрі Трускавця. Фінішна арена надкороткої дистанції знаходилася на головній сцені міста. Урочисте відкриття, сотні вболівальників, виступи відомих артистів, привітання від мера та громади міста — усе це приємно вразило учасників турніру і гостей.

Чемпіонами України на надкороткій дистанції стали Станіслав Поляниця (Ч-20), Марія Тимощук (Ж-20). Срібні призери — Юлія Трохимчук (Ж-18), Світлана Кобець (Ж-20), В’ячеслав Матяш (Ч-20), Микита Звягін (Ч-18); бронзові — Віталій Гичко (Ч-21 Е), Тетяна Петруняк (Ж-12).Ірпінські орієнтувальники ДЮСШ — чемпіони України!

Другий день змагань проходив у горах біля Трускавця. Важка у фізичному і технічному плані дистанція, яка частково проходила по снігу, по-справжньому випробувала спортсменів.

На подовженій дистанції чемпіонами України стали Юлія Трохимчук (Ж-18), Марія Тимощук (Ж-20), Станіслав Поляниця (Ч-20). Срібні нагороди дісталися Костянтину Щукіну (Ч-21 Е), Микиті Звягіну (Ч-18), Світлані Кобець (Ж-20), В’ячеславу Матяшу (Ч-20); бронзові — Тимофію Теремецькому (Ч-16).

Третій день змагань відбувся на березі озера Солониця, яке є однією з візитівок Трускавця. Спортсмени розіграли комплекти нагород на середніх дистанціях на складній місцевості.Ірпінські орієнтувальники ДЮСШ — чемпіони України!

Звання чемпіона України виборола Юлія Трохимчук (Ж-18). Срібна нагорода в активі Станіслава Поляниці (Ч-20), а “бронзу” здобули Віталій Гичко (Ч-21 Е), Тимофій Теремецький (Ч-16), Микита Звягін (Ч-18).

У четвертий день були розіграні нагороди на скорочених дистанціях. Три попередні етапи вкрай виснажили спортсменів. Але наші орієнтувальники були готові до таких випробувань.Ірпінські орієнтувальники ДЮСШ — чемпіони України!

Чемпіонами України стали Юлія Трохимчук (Ж-18), Марія Тимощук (Ж-20). “Срібло” здобули Станіслав Поляниця (Ч-20), Микита Звягін (Ч-18), Світлана Кобець (Ж-20), Віталій Гичко (Ч-21 Е), Тимофій Теремецький (Ч-16); “бронзу” — Микита Анопко (Ч-20).

Зусилля орієнтувальників дозволили командам Київщини досягти фантастичних результатів. Серед 22 спортивних шкіл вони посіли перше та друге місця!

Результати шістки лідерів командної першості: 1. ДЮСШ м. Ірпеня — 1307 очок. 2. КОДЮСШ (Київська область) — 1044. 3. КДЮСШ м. Черкаси — 907. 4. ДЮСШ УО м. Калуш — 906. 5. КДЮСШ “Пуща Водиця” м. Київ — 888. 6. КДЮСШ “Темп” м. Харків — 764.Ірпінські орієнтувальники ДЮСШ — чемпіони України!

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з вагомими здобутками і бажаємо нових великих перемог!

Джерело: Ірпінська ДЮСШ