“Ірпінь-Чемпіон” з рахунком 2:3 поступився команді “Буча-Квартал”

312

9 липня у рамках футбольного чемпіонату Бучанської об’єднаної територіальної громади команда “Ірпінь-Чемпіон” з рахунком 2:3 програла клубу “Буча-Квартал”.

Календарний матч пройшов на Ірпінському центральному міському стадіоні “Чемпіон”. Протистояння команд сусідніх міст на футбольному полі видалося досить запеклим.“Ірпінь-Чемпіон” з рахунком 2:3 поступився команді “Буча-Квартал”

На 25 хвилині гри ірпінцям вдалося відкрити рахунок — відзначився Євген Бородавка. Проте буквально за дві хвилини бучанці відновили рівновагу: в карколомному стрибку через себе Олександр Вальчинський відправив м’яч у ворота суперника.

Коли перший тайм зустрічі добігав кінця, на 43 хвилині гості вирвалися вперед завдяки голу Воробйова — 2:1.“Ірпінь-Чемпіон” з рахунком 2:3 поступився команді “Буча-Квартал”

У другому таймі бучанці збільшили відрив команди від суперника: на 69 хвилині гол до свого активу вписав Вадим Криворучко. За 4 хвилини ірпінці відквитали один м’яч завдяки Олегу Букарю.