ФК «Ірпінь» — у фіналі «Футбольної ліги учасників АТО»

389

Футбольна команда «Ірпінь» змагатиметься за перемогу у фіналі чемпіонату «Футбольної ліги учасників АТО».

Здобувши п’ять перемог у шести матчах, команда Ірпеня посіла перше місце у групі «Б» із результатом 15 очок. У півфіналі ФК «Ірпінь» впевнено обіграла ФК «Десна» з рахунком 6:2.

Варто зазначити, що у чемпіонаті з футболу серед команд учасників АТО беруть участь чотирнадцять команд м. Києва, Київської, Житомирської та Чернігівської областей. Фінальний етап змагання відбудеться 26 квітня у м. Вишневе. За кубок чемпіонів ФК «Ірпінь» побореться із ФК «НУОУ».

Організатором та засновником Всеукраїнського регулярного Чемпіонату серед команд «Ліги учасників АТО» на «Кубок Героїв АТО» є громадська спілка «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» за підтримки Федерації футболу України. Таким чином ФФУ реалізує соціальні ініціативи, спрямовані на психологічну реабілітацію військовослужбовців, які боронили цілісність України в зоні бойових дій на Сході нашої держави.

Джерело: Ірпінська міська рада