Феєричне повернення ірпінця: титулований борець, срібний призер Олімпіади Валерій Андрійцев переміг на...

Феєричне повернення ірпінця: титулований борець, срібний призер Олімпіади Валерій Андрійцев переміг на Гран-прі Франції

281

Ірпінець Валерій Андрійцев — титулований борець, срібний призер Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні — став переможцем Гран-прі Франції.

Ці змагання проводяться на честь видатного французького борця, олімпійського чемпіона Парижа-1924 Анрі Деґлана у Ніцці. Цього року в них узяли участь представники з 18-ти країн світу.

Переможцем став срібний призер Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні, борець вільного стилю, випускник Національного університету ДПС України Валерій Андрійцев.

Наш земляк поступово відновлюється після тривалої річної паузи, пов’язаної з операцією. Ці змагання стали його тріумфальним поверненням на велику арену.

У першому поєдинку турніру вагової категорії до 97 кг Андрійцев подолав грузина Мамуку Кордзаю — 3:0. Потім переміг німця Еріка Тіле — 5:2.

У півфіналі ірпінець поклав на туше бельгійця Таріка Аззузі. А в останньому двобої вирвав перемогу в чинного чемпіона Європи серед молоді до 23-х років Дениса Храмянкова (Білорусь) — 3:0.

Фахівці вважають, що Валерій Андрійцев та Андрій Яценко (призер чемпіонатів світу та Європи) можуть з-поміж українських борців вільного стилю достойно виступити на Олімпіаді — 2020, що пройде у Токіо.

Тож побажаємо нашому земляку отримати олімпійську ліцензію та здобути на Олімпійських іграх найвищу нагороду!