Другий тур футбольного турніру пам’яті Баннікова: українці з мінімальним рахунком поступилися грузинам

149
Турнір Баннікова: Україна - Грузія

17 серпня пройшли матчі другого туру групового раунду турніру пам’яті Баннікова. На жаль, у групі А українці в Бучі на стадіоні “Ювілейний” поступилися грузинам, а естонці та білоруси розійшлися нічиєю.

Ще на початку зустрічі гравці Грузії приголомшили наших футболістів двома швидкими м’ячами — на 2 та 7 хвилинах. Проте збірники України хутко оговталися та активізувалися на полі.

Скоротити перевагу грузинів вдалося на 19 хвилині, коли Станіслав Бібік завершив блискавичну контратаку українців. Прикро, але на 29 хвилині наші суперники збільшили відрив у рахунку, реалізувавши пенальті.

Заміни гравців, які провів головний тренер Олег Кузнецов, посилили атаку збірної України. Повсякчас виникали небезпечні моменти коло воріт грузинів, але “круглий” або вперто йшов повз них, або його приборкував воротар.

Проте зусилля наших футболістів не були марними — відставання вдалося скоротити на 78 хвилині завдяки Івану Дерогану. На жаль, уже виявилося замало і часу, і сил, щоб хоча б звести матч у нічию: остаточний рахунок — 2:3.