Бучанські футболісти-аматори отримали свої перші кубки та подарунки

238

Переможців першого футбольного чемпіонату серед непрофесіоналів Бучанської обєднаної територіальної громади нагородили кубками, медалями, вимпелами та цінними подарунками. Церемонію нагородження провів голова БМФФ Василь Олексюк. Від імені бучанського міського голови Анатолія Федорука він роздав нагороди призерам та учасникам турніру.

Турнір організувала створена у 2016 році Бучанська федерація футболу. Переможцем стала команда “Кристал” (м. Буча). Друге місце посіли гравці “Зірки” (смт. Ворзель). Почесне третє місце здобула команда міста “Буча-03”.

Було відзначено найкращого футболіста Чемпіонату – Кедика Ігоря з ФК «Синяк». Ігор зіграв 18 матчів у яких забив 44 голи.

Окрім того, 18 березня відбудеться засідання федерації, на якому буде прийнято рішення про проведення другого щорічного чемпіонату з футболу серед аматорів.

Перший аматорський турнір з футболу для всіх бажаючих відбувся у минулому році. Всього в ньому взяли участь 12 команд, з них 5 — з міста Буча. Також гравці з с. Гаврилівки, с. Луб’янки, с. Синяк, с. Блиставиці, смт Ворзель, с. Мироцьке, смт Гостомель мали змогу позмагатися у здібностях в улюбленому виді спорту.