2:2 – бойова нічия: результат видовищного футбольного матчу в Бучі

211
2:2 – бойова нічия: у Бучі молодіжна збірна України з футболу U-18 зіграла з данцями

Чотири голи, сім жовтих карток та вилучення – такий підсумок напруженого та видовищного поєдинку між юнацькими збірними України та Данії, який 9 листопада відбувся у Бучі.

Цей матч став першим із двох запланованих спарингів із данцями для підопічних Сергія Попова, – йдеться у повідомленні прес-служби ФФУ.

Забивши два швидкі голи та дограючи останні 10 хвилин зустрічі у меншості, юнацька збірна України, у складі якої гравці віком до 18 років, у товариському матчі розійшлася внічию зі своїми датськими однолітками.

«Синьо-жовті» розпочали гру дуже потужно, вже у стартові 10 хвилин зустрічі відправивши гостей у футбольний нокдаун. Двічі українським футболістам вдавалися швидкі й схожі одна на одну атаки, й двічі голкіпер данців виймав м’яч із сітки власних воріт.

Спочатку Владислав Супряга (СК «Дніпро-1», Дніпро) втік від захисників і влучно пробив у кут, а за три хвилини вже Олексій Кащук (“Шахтар”, Донецьк), розібравшись із кількома захисниками, змусив удруге капітулювати Берната.

Потужний початок гри української збірної

Після такого початку гості довго приходили до тями, а перший удар по воротам Бабічина, та й то – невлучний, нанесли лише на 16-й хвилині поєдинки. Та поступово данці зуміли вирівняти гру, хоча й до небезпечних моментів справа практично не доходила – з численними фланговими навісами захист української збірної справлявся дуже добре.

А ось українці могли забити утретє, знявши всі питання щодо переможця. На 29-й хвилині Георгій Цитаїшвілі («Динамо», Київ), обігравши двох захисників, пробив у дальній кут з меж карного майданчика, але не влучив у ворота.

Гості відповіли ударами Туе та Хвідта, а під завісу першого тайму зуміли кількість флангових навісів перетворити у якість.

Все той же Туе, якого наші захисники «забули» у своєму карному майданчику, ударом головою спрямував м’яч у ворота.

Забитий гол додав впевненості гостям, а тому другий тайм вони розпочали дуже активно. Щоправда, єдине, що дозволяли супернику українці – удари з дальньої дистанції та  із незручних позицій. Згодом «синьо-жовті» зуміли відшукати протидію і їм.

Черговий спалах активності у гостей стався в заключні 15 хвилин матчу. Спочатку Туе ледь не замкнув фланговий простріл, трохи пізніше він же небезпечно пробивав зі штрафного. Згодом Хьог двічі опинявся на ударних позиціях.

Пощастило гостям і з вилучення в українців гравця. Костянтин Граматик («Чорноморець», Одеса) на 80-й хвилині залишив поле, отримавши червону картку.

Лишившись у чисельній більшості, данці посилили атаки на українських суперників доти, доки арбітр Віктор Єнсен поставив крапку у швидкому контрвипаді данців «три в три».

Українці ще мали час на завершальну атаку, й провели її, але, на жаль, змінити результати гри на табло «синьо-жовтим» не вдалося.

Україна  U-18 – Данія U-18 – 2:2

Голи: Супряга (7), Кащук (9), Туе (39), Єнсен (90+2)

Україна: Бабічин – Муравський, Снурніцин, Титаєвський (Криськів, 46, Шевцов, 83), Супряга, Кащук, Ващишин (Приходько, 46), Цитаїшвілі (Духан, 61, Долгов, 89), Малишкін, Харжевський (к) (Граматик, 61), Куртяк (Долгов, 61).

Данія: Бернат – Хауснер (к), Кліттен, Мадсен, Туе, Хвідт (Ольсен, 71), Єнсен, Гудманн (Егелунд, 85), Сері (Коструп, 71), Дамсгорд, Йоргенсен (Хьог, 61).

Попередження: Цитаїшвілі (37), Харжевський (48), Крутяк (53), Граматик (71, 80), Ващишин (86) – Хвідт (49).

Вилучення: Граматик (80, друге попередження).

Футбольний матч юніорів Україна-Данія

У неділю, 12 листопада, о 12-й годині бучанський стадіон “Ювілейний” знову стане полем зустрічі молодіжних футбольних команд, для кожної з яких  перемога буде – понад усе.

Вболіваймо разом за українську молодіжну  футбольну збірну!